Filenin Sultanları’nın Zaferini Hazmedemedi, İhsan Şenocak Yine Saldırdı…

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından kadınlara yönelik sözleri nedeniyle işine son verilen ilahiyatçı İhsan Şenocak, yine Filenin Sultanları’nı hedef aldı.

Daha önce pek çok kez kadınları hedefine alan İhsan Şenocak, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile bir kez daha A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızı hedef aldı.

Milletler Ligi, Avrupa Şampiyonası ve 2024 Paris Olimpiyatları Elemeleri’nde tarih yazan Filenin Sultanları, belli kesimlerin hedefinde yer almayı sürdürüyor.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi Başkanı İhsan Şenocak, yine A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı hedef aldı.

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Her müslüman Allah’ın(cc) emrettiğinin EN GÜZEL, yasakladığının da EN ÇİRKİN olduğunu anlatmaya memurken fert planında İSLAM’I yaşayan MÜSLÜMANLARIN gazeteleri de kadınların yarı çıplak haldeki oyununa ZAFER diyor” diyen Şenocak “HARAMA, haram DİYEBİLEN kaç alim, kaç mütefekkir, kaç hoca kaldı?” sorusunu sordu.

EBRAR’A SALDIRMIŞTI

Daha önce de saldırılarıyla gündeme gelen Şenocak, milli gururumuz Ebrar Karakurt için, “Hilaliyle “Lâ ilahe illellah”ı, yıldızıyla “Muhammedurrasullah”ı remzeden BAYRAĞIMIZIN renginde ceddimiz Alparslan’dan Hüdavendigar’a bütün şehitlerin kanı var.BAYRAK bize ne için yaşayıp,hangi gaye uğrunda öleceğimizi hatırlatır. LGBTcinin üzerinde olması şeref değil, zillettir” ifadelerini kullanmıştı.

“SEN OYUN ALANLARININ DEĞİL, EDEBİN SULTANISIN”

İhsan Şenocak, daha önce de voleybol takımımızın kaptanı Eda Erdem’e yönelik “İslamın kızı! Sen oyun alanlarının değil, imanın, iffetin, ahlakın, hayanın, edebin sultanısın. Sen “burnunu göstermekten utanan” anaların evladısın. Ekranlara ve sakallı ağabeylerinin popüler kültürün kurbanlarına “sultan” demesine aldanmayasın! Umudumuz da, duamız da sensin” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir