Galatasaray – Manchester United maçı Ada basınında manşet oldu! ‘Korku gösterisi’

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nun 5’inci haftasında Galatasaray ile Manchester United arasındaki mücadele 3-3’lük beraberlikle sona erdi. Dev karşılaşmanın ardından İngiliz basını, muhteşem müsabayı manşetlerine taşıdı.

Telegraph’ta yer alan haberde, “Günahkarların cehenneme gideceğini ve Manchester United’da kaleci André Onana’nın Şampiyonlar Ligi umutlarını pamuk ipliğine bağlı bıraktığını biliyoruz” denildi.

The Sun’ın haberinde ise, “Manchester United, cehennem ve şiddetli yağış arasında çok önemli bir zaferi çöpe attı ve Şampiyonlar Ligi’ne devam etme umutlarını pamuk ipliğine bağlı bıraktı. Manchester ‘cehennemde’ çöktü” ifadeleri kullandı.

Manchester United’a yakınlığıyla bilinen Manchester Evening News’in haberinde, “Manchester United’ın Şampiyonlar Ligi umutları, İstanbul’da Galatasaray ile 3-3 berabere kaldıktan sonra zora girdi” denildi.

BBC’nin haberinde Andre Onana’nın performansına vurgu yapıldı: “Manchester United’ın Şampiyonlar Ligi umutları, kaleci Andre Onana’nın korku gösterisi ve Galatasaray’ın İstanbul’daki geri dönüşüyle bir kez daha suya düştü.”

Daily Mail’in haberinde ise, “Andre Onana iki kritik hata yaparak Manchester United’a kabusu yaşattı” ifadeleri kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir